دانلودخان|مرجع دانلود

پست

دانلود بازی Five Nights at Freddy’s AR:Special Delivery برای اندروید و ایفون

نویسنده: amir

تاریخ: 25 دی 1399


Five Nights at Freddy’s AR:Special Delivery

Five Nights at Freddy’s AR:Special Delivery یا “5 شب با فردی” یک فرانچایز بسیار محبوب است که اولین نسخه ان در سال 2014 منتشر شد و به خاطر اوردن سبک جدیدی از ترس بسیار محبوب شد و همچنان نسخه های مختلف از این بازی منتشر می شود. نسخه جدیدی از این بازی که برای پلتفرم موبایل منتشر شده است نیز بسیار محبوب است نام این نسخه جدید Five Nights at Freddy’s AR:Special Delivery است که از قابلیت واقعیت مجازی با دوربین موبایل پشتیبانی میکند برای دانلود این بازی فوق العاده ترسناک و هیجان انگیز با سایت دانلودخان همراه باشید.

Five Nights at Freddy’s:

چندیدن سال است که فرانچایز 5 شب با فردی در سبک ترسناک بسیار معروف شده است در نسخه های اول این بازی شما نقش یک نگهبان شیفت شب را داشتید که باید از یک سری عروسک خراب شده در یک شرکت محافظت می کردید اما متوجه حرکات عجیب و غریب و حمله ور شدن ان ها می شود و باید از طریق دوربین ها جای ان ها را چک می کردید تا در صورت نزدیکی در ها را ببنیدید.

ولی در نسخه جدیدی که در سال 2019 منتشر شد شما در نقش یک مشتری هستید که عروسک ها را از ان شرکت می خرد. ولی هنگامی که ان ها را می خرید به محض رسیدن به خانه حرکات عجیبو غریب از ان می بنیید. حالا شما در این نسخه باید تا می توانید از این عروسک ها عجیب دوری کنید چون در جای جای خونه قایم شده اند شما می توانید این بازی را از جعبه دانلود دریافت و از ان لذت ببرید.

برخی دیگر از ویژگی های بازی Five Nights at Freddy’s AR:Special Delivery:

  • گرافیک فوق العاده عالی و ترسناک
  • محیط ترسناک و در عین حال هیجانی
  • قابلیت پشتیبانی از واقعیت مجازی برای موبایل های ARcore
  • قابلی بازی به صورت انلاین

دانلود بازی های ترسناک مشابه:

جعبه ی دانلود

حجم فایل:

رمز فایل:

پسوند فایل:

APK

QR: دانلود بازی Five Nights at Freddy’s AR:Special Delivery برای اندروید و ایفون

مطالب مرتبط

دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *