دانلودخان|مرجع دانلود

پست

دانلود بازی کلش اف کلنز – Clash of Clans برای اندروید و ایفون

نویسنده: amir

تاریخ: 26 دی 1399


Clash of Clans

Clash of Clans یکی از قدیمی ترین بازی های موبایل است که محبوب همه دل هاست و همه حداقل یکبار این بازی را تجربه کرده اند این بازی توسط شرکت سوپرسل در سال 2012 توسعه و منتشر شد که در همان زمان بسیار محبوب بوده و دانلود فراوانی دارد هم اکنون بیش از 500 میلیون دانلود و 50 میلیون کاربر فعال دارد این بازی در سبک استراتیژیک است که نمره 4.5 از گوگل پلی گرفته است که نمره بسیار عالی برای بازی استراتیژیک است همچنین این بازی نیاز به صبر بالا دارد. برای دانلود این بازی با سایت دانلودخان همراه است.

توضیحات بازی Clash of Clans:

Clash of Clans یک بازی در سبک استراتژیک است که از 8 سال پیش تا حتی الان نامش بر سر زبان هاست این بای برای پلتفرم موبایل منتشر شده است و سیستم این بازی به این صورت است که شما باید روستای خود را بسیازید و ان را بزرگ و بزرگ تر کنید و بتوانید با بهترین نوع استراتژیک قلعه خود را بسیازید و خود را تقویت کنید و همچنین به با نیرو های خود و استراتژی خود به یک روستا دیگر حمله کنید و ان را از بین ببرید تا بتوانید منابع ( اکسیر و پول ) بدست بیاورید .

شما این قابلیت را دارید که با مدت کوتاه بازی می توانید حالت شب بازی را استفاده کنید و یک روستا دیگر با امکانات متفاوت و طلای متفاوت و کارگر و مردم و متفاوت یک شهر دیگر برپا کنید و در انجا نیز قدرت مند شوید و از بازی لذت ببرید.

برخی دیگر از ویژگی های بازی Clash of Clans:

  • اپدیت های بروز و گرافیکی
  • دارای تم های مختلف با توجه به رویداد های سال
  • دارای 3 باس برای استفاده
  • دارای دو سرباز خانه متفاوت برای تولید نیرو

دانلود بازی های مشابه:

جعبه ی دانلود

حجم فایل: 150 مگابایت

رمز فایل:

پسوند فایل:

APK

QR: دانلود بازی کلش اف کلنز – Clash of Clans برای اندروید و ایفون

مطالب مرتبط

دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *