دانلودخان|مرجع دانلود

پست

دانلود آخرین ورژن نرم افزار شاد-آخرین آپدیت

نویسنده: iman

تاریخ: 10 آذر 1399


نرم افزار شاد

نرم افزار شاد( شبکه اجتماعی دانش آموزان ) نرم افزاری است که با توجه به شیوع کرونا و الزام به ماندن در منزل، برای دانش آموزان توسعه داده شده است. با استفاده از این نرم افزار دانش آموزان می توانند به صورت مجازی به تحصیل بپردازند.برنامه شاد آموزش و پرورش راهی برای تحصیل دانش آموزان بصورت مجازی می باشد که از طریق آن می توانند به برنامه درسی خود دسترسی داشته باشند.برای دانلود و مشاهده ی ادامه توضیحات در سایت دانلود خان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این برنامه با پیگیری های مستمر مقام عالی وزارت و همکاری وزارت ارتباطات، دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی، مساعدت دانشگاه صنعتی شریف و تلاش شبانه روزی تیم فنی، اجرایی و حقوقی پلت فرم اختصاصی آموزش و پرورش بنام SHADAP بامالکیت و مدیریت وزارت متبوع، در مرحله بهره برداری قرار گرفته است. بهتر است مدیران محترم مدارس به موارد زیر توجه داشته باشند. مدیران، معلمان و دانش آموزان دوره ابتدایی، اپلیکیشن شاد را باید روی دستگاه اندرویدی خود نصب داشته باشند.

نسخه جدید از ویژگی های جدیدی برخوردار است که برای سال تحصیلی جدید در دسترس دانشجویان قرار خواهد گرفت. در نسخه نهایی  ، دانش آموزان و معلمان در نسخه نهایی برنامه فعالیت های دیگری غیر از فعالیت هایی دارند که شامل:

  • برنامه ساز 
  • شرکت در برنامه شاد
  • مشق شب دانش آموز در برنامه شاد
  • ارتباط زنده و ویدئویی بین معلم و دانش آموز
  • به معلمان اتاقهای ویژه ای برای تدریس اختصاص دهید
  • کانالهای محتوای آموزشی

شما می توانید از باکس دانلود این نرم افزار را برای گوشی های اندرویدی دانلود کنید.(نسخه ویندوز و آی او اس به محض انتشار در سایت قرار داده می شود)

آخرین نسخه در باکس دانلود قرار گرفته است.

جعبه ی دانلود

مطالب مرتبط

دسته بندی

۴ دیدگاه

  1. Martin Bandemer گفت:

    amazing post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *